Vila Marica, Solné 439/1, 763 26 Luhačovice

Last minute ubytování v Luhačovicích

Pobyt v Luhačovicích se slevou

Podzimní LAST MINUTE pobyty v Luhačovicích

platné od 20. 10. 2016

Chcete si odpočinout a hledáte v Luhačovicích last minute (se slevou) ubytování pro dva? Rozhodli jsme se, že nabídneme pobyt v našich luxusních apartmánech i se slevou, a to při rezervaci do 5 dnů před příjezdem. Využijte našich last minute nabídek (víkendový či týdenní pobyt) ubytování v lázeňském městě Luhačovice.

V ceně last minute pobytů v Luhačovicích je zahrnut slevový poukaz 30% na 2 hod. vstup do wellness centra v hotelu Alexandria****. Vstup do wellness centra tak zahrnuje bazén, whirlpool, Kneippův chodník, parní, bylinkovou a solnou lázeň, laconium, finskou saunu, ochlazovací sprchy, ledovou studnu, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny. Po slevě cena vstupu do wellness činí 170 Kč (PO-NE od 17 do 21 hod.) až 200 Kč (PO-NE od 14 do 17 hod.).

Na last minute pobyty se nevztahují další slevy.

1) PODZIMNÍ PRODLOUŽENÝ LÁZEŇSKÝ VÍKEND V LUHAČOVICÍCH
28.10. – 30.10.2016

 

Využijte pátek 28.10.2016, den státního svátku, k prodlouženému víkendu a navštivte krásné podzimní lázně Luhačovice.

  • víkendový pobyt pro dva (3 noci)
  • 30% sleva na wellness v hotelu Alexandria
  • moderně vybavené apartmány (na výběr ze dvou apartmánů)
  • centrum Luhačovic
  • zvýhodněná cena platná při rezervaci 5 a méně dnů před datem pobytu

 

5 600 Kč  4 490 Kč

 

Mám zájem

Proč využít last minute pobytu do Luhačovic?

Lázeňské město Luhačovice je skvělým místem pro odpočinek, sport i zábavu. Pokud jste se náhle rozhodli, že vycestujete do Luhačovic, máme pro Vás nabídku dvou last minute pobytů, které jsou oproti klasickým pobytům levnější. První nabídkou je víkendový last minute pobyt pro dva a druhou nabídkou je týdenní pobyt pro dva. Nově zrekonstruované a moderně vybavené apartmány zpříjemní celý Váš pobyt v Luhačovicích.