Vila Marica, Solné 439/1, 763 26 Luhačovice

Sport a relaxace

Luhačovice vedle kultury nabízí i mnoho sportovních a relaxačních možností. Můžete si jít zahrát tenis, nohejbal, volejbal, fotbal, minigolf, stolní tenis, bowling a nebo můžete vyzkoušet ne příliš tradiční zorbing nebo paintball.

V těsné blízkosti Vily Maricy se nachází městská plovárna s krytým plaveckým a zážitkovým bazénem, whirpoolem a parním koutkem. V letních dnech se můžete slunit na  venkovní terase. Máte rádi vodní radovánky a plovárna Vám nestačí? Navštivte venkovní Aquapark nacházející se v Pozlovicích v těsně blízkosti přehrady. Aquapark disponuje plaveckým bazénem, toboganem, skluzavkami, zážitkovým bazénem a dětským bazénkem. Již zmíněná pozlovická přehrada nabízí široké sportovní využití. Zaplavat si můžete v přírodním koupališti, odpočinout si můžete při plavbě na lodičce či šlapadle nebo si můžete zarybařit či zaposilovat na venkovních posilovacích strojích. Okolí přehrady bývá obklopeno cyklisty, in-line bruslaři a turisty.

Ve sportovním areálu Radostova Luhačovice si můžete všestranně zasportovat.

Pokud Vám při pobytu v našich apartmánech nebude přát počasí, navštívit můžete jedno z několika wellness center.

Preferujete-li procházky, vyrazit můžete na lázeňské náměstí (kolonádu) a přehradu, ale i po vyznačených stezkách pro chodce a lesních turistických trasách.

Rekreační cyklisté si přijdou na své, a to na cyklostezce vedoucí z okraje města do vedlejší vesnice Biskupice. Další cyklotrasa nesoucí název Obora začíná přímo ve městě a je 8,3 km dlouhá s převýšením 145 m.