Vila Marica, Solné 439/1, 763 26 Luhačovice

Ohlasy našich zákazníků

Byli jste spokojeni s ubytováním v našich apartmánech a chcete se o svou zkušenost podělit i s ostatními? Napište nám a my Vaše hodnocení zveřejníme. Jsme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. Děkujeme.

Vaše hodnocení

 
 
 
 
 
Děkujeme!
Ludmila - publikováno 28.3.2017 v 12:50:
Krásné ubytování přímo v centru Luhačovic. Vše vonělo čistotou a novotou. Vstřícná paní majitelka. Velmi chválím.
Marie Mělnická - publikováno 15.9.2016 v 17:29:
Pobyt ve vile Marica byl opět zážitkový. V září jsem jela do Luhačovic na Dny slovenské kultury. Divadlo s Milanem Lasicou odpadlo, ale koncert slovenské skupiny Fats Jazz Band byl naprosto famózní. Amatérské divadlo Rychlé šípy pobavily kinosál v Elektře. Cestovní kancelář Luhanka připravila pro lázeňské hosty parádní zájezd do Vizovic s návštěvou Zámku a Likérky R. Jelínka. Do apartmánu číslo 2 jsem se pokaždé vracela pozdě večer s pocitem, že jdu domů. Moc děkuji za krásných deset dnů a na jaře se do vily opět vrátím:-)
Jarek Kostelník - publikováno 4.9.2016 v 9:42:
Krásné ubytování v centru Luhačovic.Příjemné a milé vystupování p. Lenky Machalové,zástupkyně společnosti apartmánycentrum.
Jana - publikováno 27.8.2016 v 12:21:
Moc krásně se u Vás bydlí, byli jsme absolutně spokojeni.
Renata - publikováno 13.8.2016 v 19:20:
Dobrý den, byli jsme u Vás na týdenním pobytu a musím říct, že jak v Luhačovicích tak ve Vašem apartmánu jsme se citili úplně skvěle. Apartmán je nádherně zařízen a vybaven a je na super místě, odkud je všude blízko. Děkuji Renata
Marie Mělnická - publikováno 29.7.2016 v 20:17:
Vážení cestovatelé, objevila jsem úplně nový apartmán číslo 2 ve vile Marica v Luhačovicích. Voněl novotou, elegancí a pohodou. Počítala jsem s týdenním pobytem, ale sedm dnů je v nejkrásnějších moravských lázních krátkých, tak jsem zůstala ještě další týden. Hodně cestuji a mohu říct, že cena za pobyt je s jinými lázněmi v ČR nesrovnatelně nižší. Užila jsem si koncerty, divadlo, wellness, jízdu vláčkem na Přehradu a pěkné kavárny. Děkuji majitelce paní Lence, že mi to umožnila😎😎