Vila Marica, Solné 439/1, 763 26 Luhačovice

Ohlasy našich zákazníků

Byli jste spokojeni s ubytováním v našich apartmánech a chcete se o svou zkušenost podělit i s ostatními? Napište nám a my Vaše hodnocení zveřejníme. Jsme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. Zde přinášíme hodnocení, které jste nám udělili na portálu Booking.com. Všechna hodnocení si můžete přečíst na adrese https://www.booking.com/hotel/cz/vila-marica.cs.html

Hodnocení z portálu Booking.com

10. října 2018 – Naprosto výjimečné
Hezké ubytování přímo v centru Luhačovic, vstřícné a příjemné vystupování p. Lenky Machalové. Velice mne potěšilo, že se v apartmánech nekouří a nemohou zde být domácí mazlíčci.

22. září 2018 – Doporučuji
Útulný, účelně zařízený a čistý apartmán nedaleko lázeňské kolonády. Příjemná majitelka. Velmi dobrý poměr cena- kvalita. Doporučuji.

10. září 2018 – Velmi dobré
Vynikající poloha kousek od začátku lázeňské promenády. Dobré místo pro výlety do okolí a pro procházky po Luhačovicích.

8. června 2018 – Naprosto výjimečné
Vstřícný postoj k požadavkům na parking pro 2 auta, pohodové a milé jednání.

23. dubna 2018 – Byli jsme maximálně spokojeni, můžeme jen doporučit.
Paní majitelka je moc milá a ochotná. Ubytování naprosto skvělé, příště víme, kde se zase ubytovat.

1. března 2018 – Fantastické
Velice pěkně a nově zařízené pokoje, pohodlná velká postel, velká koupelna a dobře vybavená, čisto, ochotná paní domácí. Cena je sice vyšší, ale kvalita, zařízení a velikost apartmánu jí zcela odpovídá. Prostě ubytování předčilo mé očekávání.

30. ledna 2018 – Fantastické
Ubytování je sice bez snídaně, ale obchod 5 min chůze a skvěle vybavená kuchyňka. Takže nebyl problém. Ubytování čisté, vybavení v příjemném moderním stylu. A to vše přímo v centru Luhačovic. Co víc si přát. Doporučuji.

23. listopad 2017 – Naprosto výjimečné
Paní majitelka je úžasný člověk, ochotná, vstřícná.. nic nebyl problém. Ubytování nádherné a pár kroku od kolonády.. Zůstáváme do budoucna věrní a určitě se vrátíme. Andrea. Z.

7. září 2017 – Velmi dobré
Vynikající lokalita pro výlety s kočárkem. Dobrá výbava apartmánu (lednička, sporák, nádobí) a umístění v centru – perfektní.